czyli fundacyjna przystań łączącą wyobraźnię ze wsparciem

Naszym celem, w realizowanym od września do listopada projekcie, jest zaangażowanie wrocławskiej, neuroróżnorodnej młodzieży oraz młodych dorosłych do stworzenia i udziału w inkluzywnej grupie wsparcia opartej o gry RPG.

Spotkania prowadzone będą w formie copiątkowych sesji. Zapewnimy Wam komfortowe i bezpieczne warunki. Maksymalna liczba uczestników w grupie to 6 osób – na sesje obowiązują zapisy, do których linki będą widoczne po kliknięciu w poszczególne wydarzenie w kalendarzu.

Równocześnie, aby umożliwić każdemu zainteresowanemu integrację z neuroróżnorodną społecznością Wrocławia, zaprosimy do udziału w spotkaniach zapoznawczych. Podczas nich spędzicie czas w miłej atmosferze: pogracie w gry planszowe, wyciszycie się, zrelaksujecie się i odbodźcujecie!

Jesteście gotowi na wspólną przygodę?

Kalendarium

Ładuję… Ładuję…

Aktualności

Projekt „RPGITÓWA” odbywa się w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw, który realizują: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Stowarzyszenie TRATWA i Fundacja Umbrella. Program jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Operacyjnego #NOWEFIO – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.

Współorganizatorzy:
– Mediateka – Filia nr 58 – Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu
– Przed•Pokój H13