Współpraca

Hej, hej!

Szukamy osób chętnych do zespołu w ramach nadchodzącego projektu w ramach Zwolnionych z Teorii.

Planujemy przygotować kampanię społeczną, która będzie miała na celu oswojenie ludzi z tematem ADHD u dorosłych oraz walkę ze stygmatyzacją w tym obszarze.
W naszym kraju panują dwa przekonania: albo nie istnieje (szczególnie u kobiet), albo magicznie znika po ukończenia 18 roku życia. Projekt jest obecnie w fazie inicjacji, dlatego macie możliwość uczestniczenia w kluczowych decyzjach już na samym początku jego istnienia.

Poszukujemy maksymalnie pięciu osób, które będą chciały zaangażować się w wymiarze kilku godzin tygodniowo. Zdajemy sobie sprawę z natłoku obowiązków, jakimi są praca czy studia, dlatego nie oczekujemy od Was zarywania nocek (chyba, że bardzo chcecie).

Po ukończeniu projektu, otrzymacie renomowany certyfikat, w zależności od wybranej przez was ścieżki (między innymi z zarządzania projektami, wydawany przez Project Management Institute).

Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Korzystamy z takich narzędzi jak Jira czy Slack, ale jesteśmy również otwarci na Wasze pomysły.

Będziesz miał okazję sprawdzić się w wybranych przez siebie obszarach:

  • tworzenie treści na Social Media (zarówno tekstów, jak i grafik w Canvie, bardzo prosty program do obsługi) pod okiem specjalistki pracującej w tym obszarze;
  • generowanie pomysłów na prawo i lewo (wykorzystując narzędzie do brainstormingu i mapowania jakim jest Miro);
  • kreowanie kampanii społecznej od samego początku;
  • nawiązywanie kontaktów ze sponsorami oraz partnerami (pokażemy Ci jak!).

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza. Skontaktujemy się jak najszybciej, na pewno nie będziecie musieli czekać dłużej niż tydzień.

Link do formularza: https://forms.gle/Z5x7Ara9es5ZSj5WA

Opublikowano

Kategorie:

,